تبلیغات
راه های جذب مردها sweetlovetips@ - شاید بشه حس حسادت مردا رو تحریک کرد :)

مطالب جدید در این زمینه را در این کانال دنبال کنید: t.me/sweetlovetipsAdmin Logo
themebox Logoـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تاریخ:یکشنبه 5 خرداد 1392-11:53 ق.ظ

نویسنده :رشیدی

شاید بشه حس حسادت مردا رو تحریک کرد :)

در زیر به 3 راه برای برانگیختن حس حسادت مرد مورد علاقه تان به شما معرفی می کنیم. اما دقت کنید که این روشها را فقط برای مردهایی استفاده کنید که حداقل کمی با شما نرم هستند. البته اگر از احساسات او مطمئن نیستید هم می توانید از این راه هااستفاده کنید. چون چیزی را از دست نمی دهید.

گریه نکنید

برای شروع باید دست از گریه و زاری بردارید. گریه نکنید، التماس نکنید و دنبالش نیفتید. هرچه بیشتر دنبال او بیفتید، او را از خودتان دورتر می کنید. به او زمان و آرامش بدهید و درعین حال با دوستانش صحبت کنید. به او نشان دهید که آنها چقدر در زندگیتان مهم هستند. حرفها، مکالمات و رفتارهای آنها را تحسین کنید. مرد شما باید نبود شما را در زندگیش احساس کند. هیچوقت صحبت را با او شروع نکنید مگر اینکه مطمئن باشید که خودش هم علاقه مند است. اگر خودش برای حرف زدن پا پیش نگذاشت، می توانید کمی به او توجه نشان دهید. اما یادتان باشد، همیشه حد خودتان را بشناسید.

خودتان را مشغول کنید

خودتان را مشغول کنید. سعی کنید او را از ذهنتان بیرون کنید. به او نشان دهید که درگیر کارهای زیادی هستید، با دوستانتان اس ام اس بازی کنید، تلفنی حرف بزنید و حتی چت کنید. همیشه یادتان باشد، وقتی دلتان برای او تنگ می شود، فقط باید صبر کنید. دلیلش این است که وقت برای اینکار زیاد دارید. کاری کنید که او از شما بپرسد که چه کاری اینقدر مشغولتان کرده است. شما هم نادیده اش بگیرید و صحبت را عوض کنید و به شک بیندازیدش. باور کنید مردها بیشتر از اینکه عاشق ظاهر خانم ها شوند، عاشق اسرارآمیز بودن آنها می شوند.

خودتان را تغییر دهید

خودتان را تغییر دهید و تعجبش را جلب کنید. سعی کنید آدم دیگری شوید. برای خودتان وقت بگذارید. باشگاه بروید، آرایشگاه بروید و یک ورزش جدید را یاد بگیرید. مطمئناً ناراحت می شود وقتی ببیند که با دیگران بیرون می روید و خوش می گذرانید. اینکار حس حسادت او را جلب می کند و باعث می شود حتی بیاید از کلاس دنبالتان تا بتواند کمی چکتان کند.

او باید بفهمد که زندگی شما فقط حول او نمی چرخد. با این روش مطمئن باشید که شگفت زده می شود و حسودی می کند. باید نشان دهید که اهمیت زیادی در زندگیتان ندارد و خوشحال و راحت باشید و از مجرد بودن خود لذت ببرید. در دسترسش نباشید. بگذارید دنبالتان بگردد.

اما در عین حال باید محتاط باشید. خیلی به او سخت نگیرید. اگر طرفتان عصبانی شد کمی به او فرصت بدهید. همه چیز در عشق و جنگ عادلانه است، آنچه مهم است حضور او در زندگی شماست.


هریك از ما درطی دوران زندگی خود حسادت را به شكل ها ودرجه های متفاوتی  تجربه كرده ایم.
یكی ازمتداول ترین انواع حسادت،حسادت عشقانه یارمانتیك نام دارد.
حسادت عاشقانه، واكنشی پیچیده درمقابل احساس تهدیدویاازدست دادن یك رابطه مهم عاطفی است.
حسادت، عاطفه ای حمایتی است كه مارا نسبت به آزردگی ناشی از میزان قطع ارتباطات عاطفی مان آگاه می سازدواین آگاهی از شدت آزردگی است كه تعیین می كندما در مقابل احساس حسادت چگونه واكنش نشان دهیم .
اغلب افراد معتقدند كه حسادت ،بویژه حسادت های عاشقانه ، صفتی زنانه است.
آیا به راستی حسادت ویژگی خاص زنان است ، یا مردان هم به اندازه زنان حسادت را تجربه می كنند؟
نظریات متفاوتی دراین خصوص مطرح شده است كه برخی از آنها برحسودتر بودن زنان نسبت به مردان وبرخی دیگر به عدم وجود تفاوت بین زنان ومردان در حسادت تاكید دارند.
روان شناسان اجتماعی معتقدند:
حسادت به عنوان پدیده ای فرهنگی – اجتماعی تحت تاثیر هنجارهای اجتماعی است .
هنجارهای اجتماعی ونقش های جنسیتی خاص زنان ومردان است كه تعیین می كنند چه شرایطی برای مردان وچه شرایطی برای زنان حسادت آمیز بوده وهر یك از دوجنس درمقابل احساس حسادت چه واكنشی باید نشان دهند.
از سوی دیگر نظریه پردازان تكاملی، حسادت عاشقانه راصفتی درونی دانسته كه دربین مردم تمام فرهنگ ها وملل دنیا به طور یكسان بروز می كند.
ازاین دیدگاه علت تفاوت بین زنان ومردان درامر حسادت صرفا" ناشی از عوامل بیولوژیك (زیستی )است.
یك از جدیدترین تحقیقاتی كه به بررسی تفاوت بین زنان ومردان درحسادت های عاشقانه پرداخته ، تحقیقی است كه توسط ''پینس'' و'' فریدمن '' درسال 1998انجام پذیرفته است.
این تحقیق به بررسی بیش از 1000 زن ومرد آمریكایی وآسیایی پرداخته وحسادت را از ابعاد متفاوتی مورد مطالعه قرار داده است.
این ابعاد عبارتند از:
(1)               فراوانی وشهرت حسادت
(2)               چگونگی تجربه ی حسادت
(3)               علت ومفهوم حسادت برای هر یك از زنان و مردان .
بر اساس یافته های این تحقیق،حسادت عاشقانه صفتی مشترك بین زنان و مردان است وهر دو جنس به یك اندازه حسادت را تجربه می كنند، و تفاوت بین زنان ومردان صرفا در جزئیات مربوط به حسادت است .
براین اساس فرض حسودتر بودن زنان نسبت مردان بیشتر یك انتظار یا تصور اجتماعی است تا یك اصل دراكثریت جوامع، بروز رفتارهای هیجانی ،عصبانیت و پریشان حالی در هنگام حسادت برای زنان امری كاملا طبیعی ولی برای مردان رفتاری حاكی از ضعف محسوب می شود.
به رغم این تصور اجتماعی ،شواهد تجربی نشان می دهد كه مردان به اندازه زنان در هنگام حسادت دچار آشفتگی می شوند ولی از آنجایی كه بروز رفتار های هیجانی  و واكنش های حسادت آمیز در مردان نشانه ضعف و آسیب پذیری آنان قلمداد می شود ،مردان از چنین رفتارهایی امتناع ورزیده و حسادت خود را مخفی نگهداشته و یا آن را به صورت خشم نشان می دهند .

زنان به دلیل نقش های سنتی زنانه،احساس عدم كفایت شخصی، بر خورداری از موضع قدرت پایین ونتیجتا" وابستگی زیاد به همسر، شرایط حسادت آمیزی را برای روابط زناشویی خود دانسته و در مقابل آن واكنش شدید تری نشان می دهند كه  این واكنش ها اغلب به صورت غمگینی و افسردگی بروز می كند ،در حالی كه واكنش مردان در مقابل حسادت به دلیل برخورداری از موضع قدرت  بالاترو احساس كفایت شخصی به واسطه نقش جنسی مردانه ، نه به صورت افسردگی بلكه به صورت خشم بروز می كند.

از نظر روانكاوان علت تفاوت بین زنان و مردان در حسادت ناشی از چگونگی رشد روانی - اجتماعی آنان است.

بدین معنی كه پسران پس ازگذراندن دوران كود كی و ورود به مرحله بلوغ ، برای دست یابی به هویت جنسی مردانه ،روابط صمیمانه  ونزدیك خود را با مادر قطع كرده و شروع به پذیرش الگوهای جنسی مردانه می كنند ، لذا به واسطه تجربه جدایی در سنین كودكی قطع یك ارتباط عاطفی در سنین بزرگسالی برای آنان چندان تهدید آمیز نبوده و بهزیستی روانی آنان را به خطر ، نمی اندازد  در حالی كه در مورد دختران شرایط كاملا" بر عكس  است.

دختران برای كسب هویت جنسی  زنانه مجبور به حفظ و تداوم ارتباط صمیمانه خود با مادر هستند ،لذا حفظ ارتباط ،زیر بنای هویت زنانه آنان را تشكیل  میدهد  ودر سنین بزرگسالی نیز ازدست دادن یك ارتباط  صمیمانه  و عاطفی با واكنش هیجانی شدیدتری از طرف آنان همراه خود خواهد بود و به همین دلیل اساسا" زنان نسبت به تك همسری و حفظ روابط زناشویی احساس تعهد بیشتری داشته  وخیانت به شریك جنسی در زنان كمتر از مردان مشاهده می شود.

از سوی دیگر نوع اجتماعی شدن مردان به گونه ای است كه موفقیت و پیشرفت اساس هویت مردانه آنان بوده و وجود یك رقیب جنسی در روابط زناشویی آنان  نوعی تهدید در جهت كاهش عزت نفس و هویت

 

مردانه ایشان قلمداد می شود، لذا واكنش مردان در هنگام حسادت اغلب در جهت حفظ عزت نفس آنان است تا حفظ یك ارتباط صمیمانه .

بر اساس نتایج به دست آمده در این تحقیق از عوامل دیگری كه در شدت حسادت تاثیر می گذارد ،آشنایی نسبت به رقیب است .

چه در مورد مردان وچه در مورد زنان ، در صورتی كه فرد شناخت یا تصویری از رقیب خود نداشته باشد ،میزان حسادت كمتر است ، ولی هر چه شناخت بیشتر باشد و یا رقیب یكی از دوستان و یا اعضای فامیل باشد بر میزان حسادت افزوده می شود .

عامل دیگری كه باعث افزایش حسادت می شود جذابیت  وشباهت رقیب است .

بدین معنی كه هر چه جذابیت رقیب بیشترباشد و یا فرد فكر كند كه رقیب شباهت  زیادی  به او دارد بر میزان حسادت او افزوده می شود .

عامل دیگری كه در این تحقیق مورد بررسی قرار گرفته است ، واكنش  های بدنی ناشی از احساس حسادت در زنان و مردان است كه این واكنش ها به صورت سردرد ، حالت ضعف ، سرگیجه و تهوع ، بی خوابی ، كابوس های شبانه ، بی حوصلگی  و... در زنان و مردان به طور یكسان بروز می كند ،ولی احساس گرمای شدید و گرگرفتگی ،عصبیت زیاد،احساس حقارت و فرسودگی عاطفی و لرزش اندام در زنان بیشتر از مردان مشاهده می شود .

طبق نظر خواهی به عمل آمده ، تقریبا" همه زنان و مردان بر این عقیده بودند كه حسادت دارای ابعاد مثبت و منفی است .

از طرفی باعث تضعیف ارتباط شده ، ناراحتی های روحی و جسمی ایجادمی كند، باعث خشم و خشونت می شود و آزادی طرفین را محدود می كند و از طرف دیگر حسادت نشان دهنده عشق به طرف مقابل و صمیمیت بیشتر است .

همچنین زنان بیش از مردان حسادت را یك ویژگی شخصی قابل قبول دانسته و ترجیح می دهند همسرشان نسبت به آنان حسود باشد .

در هر صورت مطالعات بالینی  نشان می دهد كه افراد سالم در روابط  عاشقانه خود كاملا" صادق و خود انگیخته بوده  و برای جلب توجه و محبت بیشتر نیازی به تحریك حس حسادت ویا نگران كردن جنس مخالف خود نمی بینند .

در واقع تلاش در جهت تحریك حس حسادت طرف مقابل نه تنها باعث بهتر شدن روابط نمی شود ،بلكه در دراز مدت تبدیل به بدبینی ،خصومت و بی حسی عاطفی خواهد شد.ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
جذب مردان
http://2.gp/Pjpu
شنبه 12 مرداد 1398 02:28 ق.ظ
I need to to thank you for this fantastic read!!

I definitely loved every little bit of it. I have got you bookmarked to check out new things you post?
http://canadianopharmacy.com/
دوشنبه 7 مرداد 1398 01:45 ق.ظ

With thanks, I value it.
canada drugs canadian discount pharmacies in canada is trust pharmacy in canada legitimate Northwest Pharmacy cialis from canada online pharmacies legitimate online pharmacies india aarp recommended canadian online pharmacies online canadian discount pharmacies canadian pharmacies shipping to usa
mortgage broker coquitlam
سه شنبه 1 مرداد 1398 04:51 ب.ظ
Ottawa caused it to be considerably harder for that non-bank lenders this past year, introducing much stricter criteria governing
which loans qualify for portfolio insurance.
As a reminder, it had not been Equitable Group or First National that took the lead inside bad press category.

mortgage broker coquitlam 34% for high-ratio buyers,
at rates as little as 2. According to some December 2015 report by
Mortgage Professionals Canada , 67% coming from all mortgage-holders
in Canada held a fixed price mortgage, while an additional 7% of mortgage holders had a portion in a very fixed and a portion inside a variable
rate. Invis - Coquitlam Mortgage Brokers (604) 229-8474
search all craigslist
جمعه 7 تیر 1398 02:27 ق.ظ
com goes a pace further by allowing clientele to negotiate within the site
before agreeing with a sale. Using Craigslist
to offer items is really a quick, simple,
and free approach to get gone your unwanted items and produce some.

search all craigslist " You will probably be prompted to get in your email address contact information and an email might be sent for your requirements. Write your Craigslist ad from the area provided, writing programs to about your item, house, car, or whatever it truly is you want to offer.
cialis online pharmacy reviews
دوشنبه 3 تیر 1398 05:40 ق.ظ

Useful write ups. Many thanks.
cialis 20 mg cost generic cialis tadalafil deutschland cialis online cialis tadalafil when will generic cialis be available price cialis wal mart pharmacy prezzo cialis a buon mercato side effects of cialis cialis generic availability tadalafil 10 mg
Cialis online
یکشنبه 2 تیر 1398 01:39 ب.ظ

Thanks a lot, I enjoy it.
buy brand cialis cheap cialis uk next day try it no rx cialis cialis per paypa deutschland cialis online comprar cialis navarr what is cialis cialis pills price each miglior cialis generico cialis 200 dollar savings card
buy cialis au
شنبه 1 تیر 1398 06:17 ق.ظ

Thank you! I enjoy this!
buy cialis uk no prescription cialis 5 mg para diabeticos cialis 10mg prix pharmaci cialis diario compra weblink price cialis dosagem ideal cialis ou acheter du cialis pas cher cialis side effects venta cialis en espaa we like it cialis price
canadian cialis generic
جمعه 31 خرداد 1398 02:22 ب.ظ

Nicely put, Thanks.
we like it safe cheap cialis buy online cialis 5mg we choice cialis pfizer india link for you cialis price sialis how does cialis work cialis pills price each buy brand cialis cheap cialis farmacias guadalajara we recommend cheapest cialis
http://deguncamp.strikingly.com/
پنجشنبه 30 خرداد 1398 09:46 ب.ظ

Good data, Thanks.
viagra cialis levitra cialis arginine interactio the best choice cialis woman price cialis wal mart pharmacy cialis dosage amounts cialis generico en mexico prix cialis once a da achat cialis en suisse prezzo di cialis in bulgaria cialis for sale south africa
where to get cialis
پنجشنبه 30 خرداد 1398 02:58 ق.ظ

Good forum posts. Cheers!
rezeptfrei cialis apotheke wow look it cialis mexico generic cialis 20mg uk cialis for bph cialis price thailand sublingual cialis online cialis kamagra levitra tadalafil tablets cialis 5 mg schweiz cialis baratos compran uk
http://edlaci.strikingly.com/
چهارشنبه 29 خرداد 1398 10:42 ق.ظ

Amazing tons of very good advice!
what is cialis side effects for cialis cialis 30 day trial coupon buy cialis online nz warnings for cialis cialis without a doctor's prescription cialis daily where to buy cialis in ontario generic cialis at walmart acheter du cialis a geneve
http://desena.strikingly.com/
سه شنبه 28 خرداد 1398 06:20 ب.ظ

Thank you. Quite a lot of info!

buy cialis online cheapest where cheapest cialis purchase once a day cialis cialis e hiv cialis side effects dangers cialis ahumada prices for cialis 50mg buy cialis sample pack cialis professional yohimbe cialis 100 mg 30 tablet
Online cialis
دوشنبه 27 خرداد 1398 08:44 ب.ظ

You revealed that adequately.
cialis online holland cialis generisches kanada price cialis best side effects of cialis cialis venta a domicilio best generic drugs cialis only best offers 100mg cialis cialis 5mg billiger buy cheap cialis in uk cialis 5 mg scheda tecnica
Cialis generic
دوشنبه 27 خرداد 1398 05:50 ق.ظ

Regards, Loads of knowledge.

cialis for sale 5 mg cialis pharmacie en ligne buy cialis online nz dose size of cialis generico cialis mexico cialis therapie click here to buy cialis viagra cialis levitra cialis herbs cialis rezeptfrei sterreich
Generic cialis
یکشنبه 26 خرداد 1398 04:30 ب.ظ

Valuable information. Kudos!
cialis 200 dollar savings card deutschland cialis online viagra vs cialis vs levitra import cialis get cheap cialis cialis 20 mg cialis free trial i recommend cialis generico cialis official site cialis 10mg prix pharmaci
Cialis online
یکشنبه 26 خرداد 1398 01:55 ق.ظ

You said it very well.!
prezzo cialis a buon mercato cialis 100 mg 30 tablet ou trouver cialis sur le net cialis wir preise cialis 20mg prix en pharmacie tadalafil 10 mg generico cialis mexico sialis cialis 10 doctissimo cialis 100 mg 30 tablet
http://louimover.strikingly.com/
شنبه 25 خرداد 1398 11:55 ق.ظ

You actually said this perfectly!
cialis manufacturer coupon cialis cipla best buy cialis ahumada cost of cialis cvs cialis canadian drugs cialis 100mg suppliers cialis 5 mg buy sialis cialis generique prix de cialis
Cialis pills
جمعه 24 خرداد 1398 09:42 ب.ظ

Many thanks, An abundance of info!

no prescription cialis cheap viagra vs cialis vs levitra cialis prezzo di mercato cialis in sconto cialis para que sirve warnings for cialis deutschland cialis online cialis generico in farmacia cialis rezeptfrei price cialis per pill
fawnhyde10515.madpath.com
جمعه 24 خرداد 1398 03:48 ق.ظ
Normally folks can't wait to attempt them.
https://carleymcculloch.hatenablog.com/
پنجشنبه 23 خرداد 1398 11:06 ب.ظ
You may as well have ineҳperienced tea oor raspberry leaf
tea.
http://bravgastcog.strikingly.com/
پنجشنبه 23 خرداد 1398 05:15 ب.ظ

Tips very well regarded!.
cialis rezeptfrei legalidad de comprar cialis what is cialis cialis 5 mg schweiz click here take cialis purchase once a day cialis precios de cialis generico when will generic cialis be available cialis daily we recommend cialis best buy
micaelaraggatt.hatenadiary.com
پنجشنبه 23 خرداد 1398 01:27 ب.ظ
Dгain the codfish and pat drry with paper tοwels.
Rickie
پنجشنبه 23 خرداد 1398 06:07 ق.ظ
Ceylon and Cassiа cinnɑmmon eacһ comprise coumaгin.
http://bernardgriffie.jw.lt
پنجشنبه 23 خرداد 1398 04:05 ق.ظ
a hundred % ρure cinnamon essеntіaⅼ oil is pricey.
http://kalrithe.strikingly.com/
پنجشنبه 23 خرداد 1398 03:41 ق.ظ

You said that very well!
online prescriptions cialis cialis tablets for sale prezzo di cialis in bulgaria buy original cialis tarif cialis france price cialis per pill cialis sale online cuanto cuesta cialis yaho enter site natural cialis only best offers cialis use
lanorahalligan.wikidot.com
چهارشنبه 22 خرداد 1398 07:53 ب.ظ
Ϝollow the potato caгing steps talкed about beneatһ.
horaceylm508382.hatenablog.com
چهارشنبه 22 خرداد 1398 07:01 ب.ظ
Add eggѕ, annd cоοk dinner for sіx minutes.
http://keytmatra.strikingly.com/
چهارشنبه 22 خرداد 1398 01:23 ب.ظ

With thanks. I value this!
cialis pills price each how much does a cialis cost preis cialis 20mg schweiz tadalafil cialis 5 mg buy how to purchase cialis on line buy cialis sample pack generic cialis calis buy online cialis 5mg
Nickolas
چهارشنبه 22 خرداد 1398 05:15 ق.ظ
You can alsօ place thе eggs in а bowl of ice water.
Dianna
چهارشنبه 22 خرداد 1398 03:37 ق.ظ
You ϲan also have inexperienced tea or raspberrry leaf tea.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکرنمایش نظرات 1 تا 30

مبدل سریال به اترنت صنعتی, سوییچ شبکه صنعتی, مبدل فیبر صنعتی, تجهیزات اترنت صنعتی, تجهیزات شبکه صنعتی ، سوئیچ صنعتیاترنت اکستندر, سریال سرور صنعتی, industrial Serial server , industrial ethernet extender, industrial ethernet, industrial switch