تبلیغات
راه های جذب مردها sweetlovetips@ - بد اخلاق ترین مردها را هم آرام کنید ( آرام کردن عصبانیت )

مطالب جدید در این زمینه را در این کانال دنبال کنید: t.me/sweetlovetipsAdmin Logo
themebox Logoـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تاریخ:جمعه 3 خرداد 1392-02:08 ب.ظ

نویسنده :رشیدی

بد اخلاق ترین مردها را هم آرام کنید ( آرام کردن عصبانیت )

فرمان اول: باورش کن! بیشتر مردها به طرز بچه گانه ای دل شان می خواهد که همسرشان باورشان کند. اصلاً خوش شان نمی آید که همسرشان در توانایی ها و قابلیت هایشان (مثلاً در تأمین امنیت، رفاه و...) شک داشته باشد. سرتان را به باد ندهید! با رفتار و گفتارتان به آنها بفهمانید که توانایی، مهارت، استعداد و پشتکارشان را باور دارید؛ البته دروغ هم نگویید، چون می فهمند. ضمن این که ردوغ گفتن، اساساً خوب نیست.

فرمان دوم: حرف بزن


برای این که همسرتان بفهمد شما اورا درک می کنید، خودتان را موظف کنید که هر روز به مدت کوتاهی در همین خصوص با او حرف بزنید؛ بیست دقیقه در طول یک روز که زیاد نیست. هست؟ حتی اگر جواب تان به این سؤال، مثبت باشد، باز هم این صحبت 20 دقیقه ای را ازهمسرتان دریغ نکنید، چون تأثیرش خیلی بیش از این 20 دقیقه ای است که در ذهن شماست. بی انصافی نکنید؛ نگویید که همسرتان ارزش این 20 دقیقه را هم ندارد!

فرمان سوم: تأییدش کن!


اکثر آدم ها دوست دارند که مورد تأیید باشند همسر شما هم مثل بقیه آدم ها. چه فرقی می کند!؟ تا می توانید به مناسبت های مختلف، همسرتان را تأیید وتشویق کنید؛ نه با استفاده از جملات کلیشه ای و مسخره که مثلا: «وای تو فوق العاده ای! بی نظیری! حرف نداری! و...» این حرف ها را دیگر هیچ مردی باور نمی کند. خودتان را خسته نکنید! دل تان باید با زبان تان یکی باشد. البته می دانم که کار سختی است.، ولی اگر بتوانید از عهده این کار سخت برآیید، قدم بزرگی در جهت تحکیم پیوند تان برداشته اید. موفق باشید!

فرمان چهارم: روی اعصاب اش راه نرو


شما خوش تان می آید که یک نفر مدام به تان بگوید این کار را بکن، آن کار را نکن و...؟! خب، مردها هم مثل خود شما، دل شان نمی خواهد همسرشان مدام از آنها بخواهد که زیرورو شوند! تا آن جا که می توانید، مردتان را همان طور که هست، قبول کنید. خیل از مردها از این که همسرشان بخواهد آن ها را مدام تغییر بدهد، آزرده خاطر و گاه خشمگین می شوند. به خاطر داشته باشید، آدم می تواند خودش را خیلی راحت تر عوض کند. عوض کرن دیگران خیلی سخت تر است.

فرمان پنجم: مغزش را گاز نزن!


اگر شوهرتان خسته است یا ذهن اش به هر دلیلی درگیر است و شما هم نیاز مبرم دارید که مطلبی را با او در میان بگذارید، لطفاً بلافاصله بروید سر اصل مطلب و حاشیه پردازی نکنید. مردها که اعصاب شان را از سر راه نیاورده اند! اگر نیاز به دانستن جزئیات داشته باشند، حتماً خودشان پرس و جو می کنند.

فرمان ششم: چرتکه نیانداز!


به هر طریق ممکن، محبت تان را به همسرتان ابراز کنید. برای محبت کردن هم چرتکه نیاندازید! دنبال یک موقعیت یا مناسبت خاص هم نباشید. خیلی از مردها هستند که از خود شما هم رمانتیک ترند.

فرمان هفتم: احترام بگذار


وقی همسرتان دارد از افکار و عقایدش برایتان صحبت می کند، توی ذوق اش نزنید. همیشه و درهمه جا نشان بدهیدکه برایش احترام قایل اید. وقتی همسرتان خسته از سر کار برمی گردد، خودتان را بی حوصله و مشغول به کار نشان ندهید و بی خودی در آشپزخانه دورخودتان نگردید. از ما گفتن بود...!

فرمان هشتم: امان بده!


تقریباً تمام آدم های روی زمین احتیاج دارند که در پایان روز، دوباره انرژی بگیرند و جسم و روح شان را بازسازی کنند. مردها هم که از مریخ نیامده اند! حتی اگر از مریخ آمده باشند، باز هم خوش شان نمی آید وقتی خسته و کوفته از سر کار برمی گردند، شما تمام اتفاقات روز را بلافاصله برایشان بازگو کنید. امان بدهید! بگذارید کمی استراحت کنند و بعد، آرام آرام شروع کنید به شرح ماوقع.

فرمان نهم: اعتماد کن!


اعتماد، حیاتی ترین عامل برای شکل گیری یک ازدواج موفق است. اگر به هر دلیلی به همسرتان اعتماد کامل ندارید، به جاسوسی متوسل نشوید، چون اوضاع خراب تر می شود. منطقی ترین کار این است که از یک آدم امین و دارای صلاحیت مشاوره بخواهید.

فرمان دهم: رفیق اش باش


رابطه تان را طوری با همسرتان تنظیم کنید که هم عاشق اش باشید، هم بهترین دوست و رفیق اش. برای این که بتوانید سال های سال، دوست و همراه همسرتان باشید، باید راه هایی پیدا کنید تا وقت بیشتری را با او بگذرانید و کارهای بیشتری را به کمک همدیگر انجام بدهید.


همسر ما جزیی از وجود و هویت ماست. اینکه در دین ما طلاق حلال است، به هیچ وجه مجوزی برای اقدام به جدایی با دیدن اولین مشکلات و ناهنجاری ها نیست؛ بلکه طلاق آخرین راه حل است، وقتی تمام مسیرها را رفته و به بن بست رسیده ایم.

وقتی شما کاربران عزیز پنجره از ما می خواهید در مورد برخی مشکلات، راه حل های پیشنهادی خود را ارائه دهیم، جای خوشحالی است که برای مسئله زندگی تان به دنبال راه حل می گردید و نمی خواهید صورت مسئله را پاک کنید.

در این مقاله ما حرف های درگوشی را با برخی خانم ها مطرح می کنیم .برای آنها که می خواهند زندگی شان بهتر شود و به همسرشان کمک کنند تا در جهت رفع مشکلات رفتاری و بهبود ارتباط در خانه گام بر دارد. البته فراموش نکنید که گام اول مخصوص خود شماست. شمایی که می خواهید همسرتان تغییر کند، اگر خودتان هیچ تغییری در منش و رفتارتان ندهید، به او الهام نخواهد شد که عصبانیتش در خانه آزاردهنده است و یا بهتر است کمی به وضع ظاهر خود برسد و یا اگر به حرف های شما گوش دهد، زندگی تان شیرین تر می شود. این شما هستید که خواهان تغییرید پس باید دست به کار شوید.

دنیای زنانه و مردانه به خاطر تفاوت های طبیعی که دارد، ممکن است برای هر کدام از زن و مرد، مشکل ساز شود. بسیاری از رفتارهایی که ما زن ها نامطلوب می دانیم، برای مردان طبیعی است و بر عکس. زمان می برد تا به این تفاوت ها عادت کنیم و بپذیریم که او مثل ما نیست و بجز این موضوع، تفاوت های فردی هم اثرگذار است.

اگر قصد دارید مشکلی را در همسرتان  اصلاح کنید، خوب توجه داشته باشید که شاید رفتار شوهرتان غیرمعمول نیست و حساسیت بیش از حد شما یا عدم شناخت تان از روان شناسی جنس مخالف، باعث شده تا آن عادت رفتاری، به نظرتان نامناسب بیاید.

اما گاهی رفتاری از حد معمول خارج شده و آرامش زندگی را مختل می کند؛ یکی از این رفتارها که در مردها بیشتر مشاهده می شود، خشونت و عصبانی بودن است.

مشکل خشونت در خانواده از آنجا بسیار آسیب زاست که بچه ها هم در چنین محیطی رفتار نامناسب والد خود را آموخته و رفتارهای عصبی از خود نشان می دهند. علاوه بر این خود فرد خشن نیز آسیب های زیادی را می بیند و برای بسیاری از بیماری ها مستعد خواهد بود. پس اگر شوهر عصبانی دارید، به دنبال راه حلی مناسب برای رفع این رفتار در او باشید.

مثل تمام مشکلات زندگی، نیم نگاهی به علت آن بیاندازید.کمک می کند تا نگاه جامع تری به مشکل تان پیدا کنید. با خودتان بگویید: چرا همسرم عصبانی است؟

هر رفتاری از ما انسان ها سر می زند، علتی دارد که با شناخت درست آن، می توان از آن جلوگیری کرد. چطور وقتی دل درد داریم به دنبال علتش می گردیم تا داروی مناسبش را پیدا کنیم؟ برای درمان مشکلات رفتاری نیز باید چنین کنیم.

تربیت خانوادگی او را بررسی کنید. تجاربی که قبل از ازدواج داشته، مشاهداتی که از رفتار والدینش انجام داده است و کمبودها و مشکلاتی که در زندگی با آن رو برو شده است. البته وقتی به دنبال علت رفتار نامناسب او هستید، مراقب باشید تا باعث تحقیر و تخریبش نشوید.

تأثیر مشکلات را شوخی نگیرید. گاهی شکست ها و مشکلات زندگی، تأثیر زیادی بر روحیه فرد می گذارد. مخصوصاً اگر عصبانیتش همیشگی نبوده و به تازگی بیشتر شده باشد. ممکن است یک مشکل شغلی دارد که نمی تواند با شما مطرح کند. این روزها مرد بودن سخت است! سعی کنید بفهمید پشت این رفتار نامناسب چه چیزی نهفته است.

گاهی میزان خشونت مرد به حدی بالاست که باید از یک مشاور و متخصص کمک بگیرید. اگر همسرتان راضی شد با شما به مشاور مراجعه کند، کارتان ساده تر می شود. در غیر این صورت باید تنها مراجعه کنید و راهکارهایش را انجام دهید. گاهی عصبانیت افراد بخاطر کمبود ویتامین یا کم و زیاد شدن هورمون های بدن است که با دارو درمان می شود.

اما به طور معمول سبک زندگی نامناسب و الگوگیری غلط، باعث بروز خشونت رفتاری و کلامی است. اگر همسرتان در کودکی یاد گرفته فریاد بزند یا اگر بخاطر مشکلات، زودرنج شده، شما در مقابلش انعطاف بیشتری بخرج دهید.

برای برخورد با یک شوهر عصبانی فراموش نکنید که درجه صبر و تحمل خود را بالا ببرید. در هر صورت طرف مقابل شما آستانه تحمل پایینی دارد، پس اگر شما هم اینگونه باشید، انفجار در خانه تان حتمی خواهد بود.

بهتر است مطمئن شوید که مقصر شما نیستید. شاید لجبازی، نحوه حرف زدن و یا رفتارهای تان، او را عصبی می کند. شاید تغییر در برخی رفتارهای تان کمک کند تا او نیز آرام تر شود.

می توانید در زمان آرامش او، کمی در این باره صحبت کنید. البته مراقب باشید که نحوه گفتگوی تان به صورتی نباشد که فکر کند محاکمه می شود وگرنه بیشتر عصبی شده و به نتیجه ای نمی رسید. بگذارید حس کند وارد یک گفتگوی دوطرفه شده است. بگذارید او هم مشکلات شما را بیان کند و صادقانه گوش دهید. زمانی که نوبت به شما رسید، در مورد رفتار همراه با خشونت او حرف بزنید. آثار رفتارش را به او گوشزد کنید. نمونه هایی را به او یادآوری کنید که بخاطر عصبانیت، پشیمان شده و ضرر کرده است.

با محبت از او بخواهید آرام تر باشد و با عصبانیت خود، باعث کم شدن محبت تان نشود. به او بگویید که چقدر دوستش دارید. انسان های عصبانی بخاطر ظاهر خشن خود، محبت کم تری دریافت می کنند؛ در حالی که نیاز آنها به محبت، بیشتر است. گاهی یک چرخه معبوب درست می شود. خشونت بیشتر، روابط را تخریب می کند و عاطفه کمتر، به عصبانیت می انجامد.

وقتی همسرتان از عشق شما مطلع شود، سعی بیشتری برای تغییر رفتار خواهد داشت؛ اما به یاد داشته باشید روزی سه وعده؛ صبح، ظهر و شب قرص صبر بخورید!

برای اینکه شما آرام باشید و در برنامه تان موفق تر شوید، به نکات مثبت او فکر کنید. به زمان هایی که عصبی نیست و کارهایی که برای شما انجام داده است. از خداوند کمک بگیرید و به این ترتیب، با صبر و مقاومت خود، آرام ارام او را تغییر دهید.

می شود یک برنامه کنترل خشم در خانه پیاده کرد. قرارهای ساده ای که می تواند فضا را آرام کند. مثلاً از همسرتان بخواهید هر گاه ازرفتار شما عصبانی شد و خواست فریاد بزند، اتاق را ترک کند و مدتی را تنها باشد تا خشمش فرو بنشیند.

شما هم موقعیت «بگو مگو» را در خانه ایجاد نکنید. شاید اگر سکوت کنید او هم بعد از چند فریاد، شرمنده شود! در اینصورت بازی به نفع شما پایان می یابد.

قصد ما به هیچ وجه تبرئه کردن مرد عصبانی که فریاد می زند و یا دشنام می دهد، نیست. او باید رفتارش را کنترل کند، اما بدانید که خداوند به زن ها قدرتی داده که می توانند اثرگذاری عاطفی بالایی داشته باشند. از این قدرت استفاده کنید.

اما باز هم تکرار می کنم که برخی از انواع خشونت که بیش از حد هستند نیاز به بررسی متخصص دارند و تلاش شما ممکن است اثرگذار باشد، اما مشکل به طور کامل رفع نمی شود.

در هر صورت این مشکلی است که که باید آن را برطرف کنید. کوتاه نیایید و برای آرام شدن زندگی تان تلاش کنید. افق زندگی تان از این پنجره روشن خواهد شد.


ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
جذب مردان
wzogg-treuhand.com
چهارشنبه 26 دی 1397 03:40 ق.ظ
When at the table, you should be focused on poker and poker only; I don.
One with a coal mining executive and one with a young poker player.
The popular US musical TV show titled "Glee" has recently made an episode that is a
tribute to Lady Gag and her songs.
my blog
چهارشنبه 26 دی 1397 03:21 ق.ظ
Just desire to say your article is as astounding.
The clearness in your post is just great and i could assume you are an expert on this subject.
Well with your permission let me to grab your RSS feed
to keep up to date with forthcoming post. Thanks
a million and please continue the enjoyable work.
mega888 singapore
چهارشنبه 26 دی 1397 02:54 ق.ظ
The saying "you get what spend for" doesn't invariably
apply to regrowing the hair. From this, each and every work looks very much alike and mass produced.
Mingle2 aids you to send emails to people.
www myinstantoffer com lending club
چهارشنبه 26 دی 1397 02:30 ق.ظ
Pretty nice post. I just stumbled upon your blog
and wanted to say that I have really enjoyed surfing around your
blog posts. In any case I'll be subscribing
to your feed and I hope you write again soon!
krzem organiczny w płynie
چهارشنبه 26 دی 1397 01:51 ق.ظ
Wonderful, what a website it is! This webpage presents useful information to us,
keep it up.
https://petsshirt.com
چهارشنبه 26 دی 1397 01:49 ق.ظ
Fantastic blog! Do you have any tips and hints for aspiring writers?
I'm hoping to start my own website soon but I'm a
little lost on everything. Would you propose starting
with a free platform like Wordpress or go for a paid option? There are so many options out there that I'm totally
confused .. Any ideas? Many thanks!
buy generic neurontin
چهارشنبه 26 دی 1397 01:14 ق.ظ
Thank you a lot for sharing this with all of us you actually understand what you are speaking about!

Bookmarked. Kindly also talk over with my website =).
We could have a link alternate arrangement between us
오바마카지노
چهارشنبه 26 دی 1397 12:42 ق.ظ
Do you have any video of that? I'd want to find out some additional information.
free porn sites
چهارشنبه 26 دی 1397 12:39 ق.ظ
constantly i used to read smaller articles which also clear their motive, and that is also happening with
this piece of writing which I am reading here.
Motorhome Hire New Zealand
چهارشنبه 26 دی 1397 12:35 ق.ظ
It's really a nice and helpful piece of information.
I'm glad that you simply shared this helpful info with us.

Please stay us informed like this. Thank you for sharing.
Free V Bucks Generator ios cheat
چهارشنبه 26 دی 1397 12:21 ق.ظ
What's up, I check your new stuff like every week. Your story-telling style is witty, keep up the good
work!
https://thecryptorevolt.net/
چهارشنبه 26 دی 1397 12:02 ق.ظ
I like what you guys tend to be up too. Such clever work and coverage!

Keep up the excellent works guys I've incorporated you guys to my blogroll.
zork01
سه شنبه 25 دی 1397 11:28 ب.ظ
all the time i used to read smaller posts which also clear their motive, and that is also happening with
this paragraph which I am reading here.
krzem organiczny w płynie
سه شنبه 25 دی 1397 10:20 ب.ظ
I've been exploring for a little bit for any high quality articles or
blog posts on this sort of area . Exploring in Yahoo I finally stumbled upon this web site.
Reading this info So i am glad to convey that I have a very good uncanny feeling I
came upon exactly what I needed. I such a lot certainly
will make certain to don?t disregard this website and give it a glance on a relentless
basis.
www.aebn.net
سه شنبه 25 دی 1397 10:12 ب.ظ
you're really a good webmaster. The site loading pace is amazing.

It sort of feels that you're doing any distinctive trick.
In addition, The contents are masterwork.

you have done a fantastic process in this subject!
After 8 club luton reviews
سه شنبه 25 دی 1397 08:50 ب.ظ
Thanks a lot for sharing this with all folks you really recognise what you're speaking approximately!

Bookmarked. Kindly additionally visit my web site =).
We could have a link trade contract among us
hot porn videos
سه شنبه 25 دی 1397 08:29 ب.ظ
Hello, I check your blogs daily. Your story-telling style is witty, keep doing what you're doing!
http://pokernews.pro/
سه شنبه 25 دی 1397 07:10 ب.ظ
Thanks , I've recently been looking for information approximately this topic for ages and
yours is the best I have discovered till now.
But, what in regards to the bottom line? Are you certain in regards to the source?
крафтовая пивоварня
سه شنبه 25 دی 1397 06:32 ب.ظ
Hi! I know this is kind of off-topic however I had to ask.
Does operating a well-established blog such as yours require a large amount
of work? I am completely new to writing a blog however I do write in my journal on a daily basis.
I'd like to start a blog so I will be able to share my
experience and views online. Please let me know if you
have any kind of suggestions or tips for brand new aspiring bloggers.
Thankyou!
forest critters
سه شنبه 25 دی 1397 06:01 ب.ظ
I enjoy what you guys are up too. This sort of clever work and reporting!

Keep up the excellent works guys I've included you guys to our blogroll.
เช็คพัสดุไปรษณีย์
سه شنبه 25 دی 1397 05:41 ب.ظ
I don't even know how I ended up here, but I thought
this post was good. I don't know who you are but certainly
you are going to a famous blogger if you are not already
;) Cheers!
web host pros
سه شنبه 25 دی 1397 05:22 ب.ظ
Right away I am ready to do my breakfast, later than having my breakfast coming again to read additional news.
kick sound
سه شنبه 25 دی 1397 05:07 ب.ظ
Good site you have here.. It's difficult to find high quality wrtiting
like yours these days. I trfuly appreciate individuals like you!
Take care!!
computer software
سه شنبه 25 دی 1397 04:42 ب.ظ
Do you have any video of that? I'd want to find out more details.
электромобили в Украине
سه شنبه 25 دی 1397 04:40 ب.ظ
Cool blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere?
A design like yours with a few simple adjustements would really make
my blog jump out. Please let me know where you got your design. Thank you
Skin Frais
سه شنبه 25 دی 1397 02:09 ب.ظ
Spot on with this write-up, I absolutely believe that this website needs much
more attention. I?ll probably be back again to read more, thanks for the
info!
quibuspirone.fun
سه شنبه 25 دی 1397 02:01 ب.ظ
It is appropriate time to make a few plans for the future and it is time to be
happy. I've learn this submit and if I could I desire
to recommend you some interesting issues or suggestions.
Maybe you can write subsequent articles relating to this article.
I wish to learn more things about it!
nba중계
سه شنبه 25 دی 1397 02:00 ب.ظ
I simply could not depart your web site before suggesting that I extremely loved the usual info a person supply for
your guests? Is going to be again incessantly in order to inspect new posts
스포츠중계
실시간스포츠중계
일본야구중계
무료스포츠중계
메이저리그중계
nba중계
mlb중계
해외스포츠중계
해외축구중계
무료스포츠중계
프리미어리그중계
스포츠무료시청
스포츠중계무료시청
프리메라리가중계
epl중계
스포츠중계
실시간스포츠중계
일본야구중계
무료스포츠중계
메이저리그중계
nba중계
mlb중계
해외스포츠중계
해외축구중계
무료스포츠중계
프리미어리그중계
스포츠무료시청
스포츠중계무료시청
프리메라리가중계
epl중계
Best Air Purifier questions
سه شنبه 25 دی 1397 01:18 ب.ظ
Wow, this piece of writing is nice, my younger sister is analyzing such things, thus I am going to convey her.
Dubai Desert Safari
سه شنبه 25 دی 1397 01:16 ب.ظ
Hey! Quick question that's totally off topic. Do you know how to make your site mobile friendly?
My site looks weird when viewing from my iphone4.
I'm trying to find a theme or plugin that might be able to correct this issue.
If you have any suggestions, please share. Thank you!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکرنمایش نظرات 1 تا 30

مبدل سریال به اترنت صنعتی, سوییچ شبکه صنعتی, مبدل فیبر صنعتی, تجهیزات اترنت صنعتی, تجهیزات شبکه صنعتی ، سوئیچ صنعتیاترنت اکستندر, سریال سرور صنعتی, industrial Serial server , industrial ethernet extender, industrial ethernet, industrial switch